ÖVRIGT / Diverse / Bricka 12487219
nr 1248 7219
Bricka
Tenn, kakelplattor, 50x30 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:52:25
100 kr
200 kr
Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Firma Svenskt Tenn